آمار مطالب

کل مطالب : 494
کل نظرات : 0

آمار کاربران

افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 1

کاربران آنلاین


آمار بازدید

بازدید امروز : 2024
باردید دیروز : 1469
بازدید هفته : 6535
بازدید ماه : 32135
بازدید سال : 127558
بازدید کلی : 562099

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان بلاگ و آدرس iloveyouiran.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


تبلیغات
<-Text2->
نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : یک شنبه 29 خرداد 1390
نظرات

یک خواننده مصری محجبه شد+عکس

به گزارش شیعه، وی که میهمان یکی از برنامه های شبکه ماهواره ای «الفراعین» بود، طی اظهاراتی در این مورد گفت: بنده طی سال های گذشته همواره خودم را به خاطر وضعیت و پوششی که داشتم مورد ملامت قرار می دادم و می دانستم که خداوند متعال از دست من راضی نیست.

«لیندا فهمی» همچنین افزود: اکنون که خوانندگی را ترک کرده ام و محجبه شده ام، احساس خوشحالی می کنم و بسیار خوشحال هستم و به خاطر سال های گذشته و وضعیتی که در آن بودم احساس پشیمانی می کنم. همواره از خودم می پرسیدم که با لباس های عریانی که به خیابان می روم، چگونه می خوام پاسخ خداوند متعال را در آخرت بدهم؟!

او همچنین گفت: حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.

یوزر پسورد نود ۳۲ دوشنبه ۳۰ خرداد ۹۰

تعداد بازدید از این مطلب: 4861
موضوعات مرتبط: عکس , ,
|
امتیاز مطلب : 37
|
تعداد امتیازدهندگان : 12
|
مجموع امتیاز : 12


نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
نظرات

تبعیت در جواز متعه

قال يحيى بن أكثم لشيخ بالبصرة: بمن اقتديت في جواز المتعة؟ قال: بعمر بن الخطاب رضى اللّه عنه. قال: كيف وعمر كان أشدّ الناس فيها؟ قال: لأنّ الخبر الصحيح أنّه صعد المنبر فقال: إنّ اللّه ورسوله قد أحلاّ لكم متعتين وإنّي محرّمهما عليكم وأعاقب عليهما. قبلنا شهادته ولم نقبل تحريمه.(1)

يحيي بن أكثم به يكي ا ز شيوخ در بصره گفت در جواز متعه از چه کسي تبعيت مي کني ؟ گفت از عمر . سوال کرد که چگونه و حال آنکه عمر از سخت گير ترين مردمان در مورد متعه بود . گفت چون روايت صحيح مي گويد که وي بالاي منبر رفت و گفت خداوند و رسول وي متعه را حلال کردند و من آن را بر شما حرام مي کنم و براي آن عقوبت ؛ پس ما شهادتش را ( در مورد حليت آن از نظر خدا و رسولش) قبول کرديم اما حرام کردنش را (توسط عمر) قبول ننموديم .

خود عمر میگوید من متعه را حرام کرده ام ! نگفته رسوالله (ص) این حق را بمن داده ، نگفته زمان آن به پایان رسده است ،نگفته آیه ای از قرآن ،آیه حلیت متعه را نسخ کرده،بلکه خودش اعتراف دارد که خدا و رسول حلال کرده اند،حال ایشان به چه حقی قرآن و سنت رسول را از بین برد؟

پی نوشت:

(1) محاضرات الأدباء ج3 ص214
تعداد بازدید از این مطلب: 4867
موضوعات مرتبط: پاسخ به شبهات , ,
|
امتیاز مطلب : 45
|
تعداد امتیازدهندگان : 16
|
مجموع امتیاز : 16


نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
نظرات

در کتاب “استیعاب” از امام مالک نقل شده: زمانی که عثمان ( سومین خلیفه اهل سنت ) کشته شد، تا سه روز جسدش را در زباله دانی انداخته بودند. شب چهارم دوازده نفر جمع شدند که در میان آنان این افراد بودند، حویطب بن عبدالعزی، حکیم بن حزام، عبدالله بن زبیر، محمد بن حاطب و مروان بن حکم. زمانی که این اشخاص جسد عثمان را برداشتند و به قبرستان رساندند، گروهی از قبیله بنی مازن صدا زدند: به خدا قسم که اگر او در این جا دفن کنید، فردا ما به مردم خبر می دهیم که او را از قبر بیرون آورند. پس بار دیگر جسد عثمان را برداشتند و بر تخته ی دری نهادند. سر جسد به آن تخته می خورد و صدای تق تق می کرد. همچنان جسد را می بردند تا به “حشّ کوکب” ( گورستان یهودیان ) رسیدند. آن گاه گودالی برای او کندند. دختر عثمان به نام عایشه، همراه آنان بود و چراغی به دست داشت. زمانی که خواستند عثمان را دفن کنند، آن دختر فریاد کشید. در این هنگام عبدالله بن زبیر به او گفت: والله اگر ساکت نشوی گردنت را می زنم، پس او ساکت شد و عثمان را دفن کردند (1).

سال ها بعد زمانی که معاویه به خلافت رسید، دیواری را که حایل میان قبرستان مسلمانان و یهودیان بود، برداشت تا قبر عثمان در کنار قبور مسلمانان قرار گرفت (2).


به رسم معمول پس از پایان یافتن این نقل نیز سوالاتی مطرح می کنم و در انتظار جوابی که هیچ گاه دریافت نکرده ام، می مانم.


این وقایع در زمان خلافت امیرمومنان علی علیه الصلاة والسلام رخ داده است. به نظر شما چه دلیلی سبب شد که ایشان علیه السلام نسبت به تدفین عثمان هیچ اقدامی انجام ندهند؟ آیا دفن مسلمان واجب نیست؟ آیا اگر امیرالمومنین علیه السلام عثمان را مسلمان می دانستند، از دفن وی فروگذار می کردند؟ سایر صحابه رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم در چه وضعی بودند؟ چرا آنان نسبت به تدفین وی اقدامی انجام ندادند یا چرا به خلیفه وقت امیرمومنان علی علیه السلام، در این مورد پیشنهاد یا اعتراضی نکردند؟ اگر شما اجماع مسلمین را دلیل درستی نظر آنان می دانید، آیا در مورد عدم تدفین عثمان اتفاق نظر میان مسلمین و اهل حل و عقد وجود نداشت؟ آیا می توان منکر این شد که پیامبر خدا صلی الله علیه وآله وسلم در بیانی قاطع، مولا علی علیه السلام و حق را از هم جدا نشدنی اعلام کردند؟ آیا نتیجه این فرمایش رسول اکرم صلی الله علیه وآله وسلم درست بودن عمل امیرمومنان علیه السلام در بی اعتنایی به جنازه عثمان نیست؟ در این صورت شخصی که تدفین جنازه او لازم نیست چگونه شخصی است؟ اهل سنت در جمع بین درستی کار امیرمومنان علیه السلام و پیروی از خلافت عثمان چه راهی را پیشنهاد می کنند؟ ای کاش کسانی که داعیه رهبری مسلمانان را دارند از عاقبت عثمان درس می گرفتند.


 


پی نوشت ها:


1- منابع از اهل سنت:


الف- الاستیعاب، جلد 3، صفحه 80، ناشر: داراحیاءالتراث العربی، بیروت، لبنان


ب- مختصر تاریخ دمشق، جلد 16، صفحه 272،ناشر: دارالفکر، بیروت، لبنان


2- منابع از اهل سنت:


الف- البدایة و النهایة، جلد 7، صفحه 214، ناشر: داراحیاءالتراث العربی، بیروت، لبنان


ب- کامل ابن اثیر، جلد 3، صفحه 180، ناشر: دارصادر، بیروت، لبنان


ج- شرح ابن ابی الحدید، جلد 2، صفحه 158، ناشر: داراحیاءالتراث العربی، بیروت، لبنان


د- تاریخ طبری، جلد 3

تعداد بازدید از این مطلب: 4803
موضوعات مرتبط: پاسخ به شبهات , ,
|
امتیاز مطلب : 41
|
تعداد امتیازدهندگان : 13
|
مجموع امتیاز : 13


نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
نظرات

وقتی میتوانی با سکوت حرف بزنی ، بر پایه های لغزان واژه ها تکیه نکن

==========================

از زشت رویی پرسیدند :

آنروز که جمال پخش میکردند کجا بودی ؟

گفت : در صف کمال


اگر کسی به تو لبخند نمیزند ، علت را در لبان بسته خود جستجو کن
تعداد بازدید از این مطلب: 5554
برچسب‌ها: جملات زیبا ,
موضوعات مرتبط: اس ام اس , ,
|
امتیاز مطلب : 27
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10


نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
نظرات

١) فرعون هیچ‌گاه اجازه نمی‌داد تا موهایش دیده شود، فرعون اکثر اوقات تاج بر سر داشت
و یا این که از نوعی پوشش برای موهای خود استفاده می‌کرد که "نِمسِس" نام داشت.
٢) پپی دوم فرعون مصر، برای دور کردن حشرات موذی از خود همواره تعدادی برده عریان که بدنشان با عسل آغشته شده بود در اطراف خود داشت.

٣) مردان و زنان مصری همواره وسائل تزئینی به تن داشتند، وسائلی سبز رنگ که از مس ساخته میشد و یا به رنگ مشکی که از سرب ساخته شده بود، مصریان معتقد بودن این وسائل تزئینی به آنها قدرت التیام بخشی می‌دهد آنها غالبا برای حفاظت از نور آفتاب از این وسائل بهره می‌برند و همچنین به عنوان تزئین و زیبایی.

٤) تا قبل از رواج آنتی‌بیوتیک‌ها در قرن بیستم، پزشکان بومی ‌از مواد غذایی کپک زده و یا خاک برای درمان بیماران استفاده می‌کردند. به عنوان مثال در مصر باستان از نان کپک زده استفاده میشد.

٥) کودکان در سنین کودکی هیچ‌گونه لباسی بر تن نداشتند، که البته درجه حرارت در مصر چنین چیزی را بی‌نیاز می‌کرد، مردان جوان تنها یک دامن به تن داشتن در حالی که زنان لباس‌های کامل‌تر می‌پوشیدند.


٦) ثروتمندان مصری معمولآ کلاه گیس بر سر می‌گذاشتند در حالی که مردم عادی تنها می‌توانستند موهای خود را بلند کنند که غالبآ کثیف بود، البته پسران مصری در سن ١٢ سالگی به بعد موهای خود را می‌تراشیدند و تنها یک رشته بافته شده را باقی می‌گذاشته که این کار خصوصا برای جلوگیری از شپش و کک بوده است.

٧) مصریان معتقد بودند که زمین تخت هست و رود نیل در وسط آن جریان دارد.

٨) سربازان مصری به عنوان نیروی پلیس در داخل مورد استفاده قرار می‌گرفتند که غالبا برای فرعون مالیات جمع آوری می‌کردند.

٩) رامسس بزرگ هشت زن رسمی ‌داشت و نزدیک به ١٠٠ زن متعه‌ای، او نزدیک به ٩٠ سال عمر کرد و در ١٢١٢ قبل از میلاد مسیح از دنیا رفت.

١٠) در هنگام مومیایی کردن، مغز را از طریق یکی از سوراخ‌های بینی خارج می‌کردند و همچنین روده و این اعضا را در کوزه‌های با نام کانوپیک قرار می‌دادند هر عضو درون کوزه مخصوص به خودش، تنها عضوی را که خارج نمی‌کردند قلب بود. زیرا مصریان معتقد بودند که قلب خانه روح هست.

 


تعداد بازدید از این مطلب: 4962
موضوعات مرتبط: آخرین اخبار , ,
|
امتیاز مطلب : 38
|
تعداد امتیازدهندگان : 12
|
مجموع امتیاز : 12


نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
نظرات

دانلود مستند الماسی برای فریب / محمد رضا مدحی کیست؟سردار یا ...

دانلود مستند الماسی برای فریب / محمد رضا مدحی کیست؟دولت در تبعید پروژه لو رفته غرب / امیر حسین جهانشاهی و مهرداد خوانساری چه نقشی در جریان فتنه داشتند؟ / جنبش جمع یاران چگونه جنبشیست؟ / پخش-مستند-نفوذ-وزارت-اطلاعات-در-اپوزيسيون-خارج‌نشين-امشب-از-شبكه-يك به زودی

دانلود کارتون به یادماندنی حنا دختری در مزرعه Katri Girl of the Meadows

دانلود کارتون به یادماندنی سندباد و علی بابا Sinbad Full Episode

دانلود کارتون زیبای مهاجران

دانلود کارتون بابا لنگ دراز

دختر بزرگ ابراهیم تاتلیسس گلدم تاتلی و پسرش به عیادتش رفتند .

عکس/زنان معروف غربی که محجبه شدند

درج نام خلیج فارس بر روی مدال سربازان آمریکا+عکس

دانلود امام خمینی-جهاداقتصادی

مجموعه فیلم و مستند از مرحوم آیت الله بهجت

فیلم مستند زنگ خطر / رواج خزنده موسیقی شیطان پرستی در ایران / لینک مستقیم دانلود

دانلود مجموعه کامل «کلاه قرمزی 90»

دانلود آهنگ مهدي يغمايي + آهنگ سريال ستاره هاي سربي و متن آهنگ

تيتراژ پاياني ساختمان پزشكان+من عاشقت شدم سيروان خسروي

من امید شما هستم / با صدای سامی یوسف

دانلود سریال تبریز در مه

دانلود سریال مختار نامه / دانلود سریال مختار نامه فریبرز عرب‌نیا، شهرام حقیقت‌دوست، محمدرضا حق‌گو، الهام حمیدی،جعفر دهقان، رضا کیانیان، رضارویگری، داوود رشیدی، جمشید شاه‌محمدی، عنایت شفیعی، ولی‌الله شیراندامی، رامونا شاه، محمد صادقی

دانلود سریال آشپز باشی

دانلود فیلم طلا و مس با لینک مستقیم و سرعت بالا

دانلود فیلم سینمایی کیفر

دانلود البوم جدال عقل و عشق از پرواز هماي و گروه مستان از لينك 4shared.com

دانلود نرم افزار فراماسونری

دانلود مستند فریب اوباما

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary / لینک مستقیم دانلود

چاوز در شبکه دولتی ونزوئلا: ای امام دوازدهم زودتر بیا / لینک مستقیم دانلود فیلم

گلچین مناجات با امام زمان(عج)

دانلود بانک ایمیل فعال ایرانی – پنجاه هزار ایمیل فعال ایرانی

دانلود دعای کمیل بن زیاد (علیه الرحمة) ، توسل ، ندبه ، عهد ، اللهم انی اسالک بکتابک المنزل ... (دعای قرآن به سر گرفتن) ، مجیر ، جوشن کبیر ، سمات ، صلوات ماه شعبان ، مناجات شعبانیه ، افتتاح ، سحر ، ابو حمزه ثمالی ، عرفه ، مناجات حضرت امیرالمؤمنین (ع)

مجموعه مستند ارزشمند راز آرماگدون روی اینترنت+لینک دانلود

دانلود بحار الانوار و الغدیر

رساله توضیح المسائل مراجع تقلید

دانلود كتاب مقتل لهوف ؛ ابن طاووس

 

تعداد بازدید از این مطلب: 4440
موضوعات مرتبط: دانلود , ,
|
امتیاز مطلب : 34
|
تعداد امتیازدهندگان : 11
|
مجموع امتیاز : 11


نویسنده : دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
نظرات
شهید امیر حاج امینی.........قاصدکی که زود به بال های نسیم عشق نشست...السلام

مسئول واحد مخابرات گردان انصار الرسول

مزار امیر حاج امینی

شهيد امير حاج اميني... .

تاریخ تولدش سال ۱۳۴۰

 بيسيم چي لشگر ۲۷ محمد رسول الله... .

 از مظلوميتش همين كه هيچ مطلبي را در مورد زندگي نامه اش و يا وصيت نامه اش نمي يابي... .

ولي تاريخ شهادتش ۱۰ اسفند ماه ۱۳۶۵ و محل شهادتش كربلاي۵ شلمچه بوده است.

و مزارش قطعه۲۹ گلزار شهدا تهران.................اگه رفتید سلامم رو هم برسونید

تعداد بازدید از این مطلب: 2908
موضوعات مرتبط: عکس , ,
|
امتیاز مطلب : 41
|
تعداد امتیازدهندگان : 14
|
مجموع امتیاز : 14


دانلود فیلم و سریال آهنگ با لینک مستقیم


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود